Prodej nízkoenergetické, moderně vybavené novostavby bytu 2+kk, balkon, sklep a parkovací stání v ceně, Rostěnice - Zvonovice
Rostěnice-Zvonovice - Rostěnice
- byt 2+kk
- 48 m2
- Balkon
- Parkování
- Výtah
4 490 000 Kč
Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Evy
Dobrý den do BRAVIS Reality,
chtěl bych moc poděkovat za skvělou spolupráci, a to především paní Evě Man, která byla naprosto úžasná! Všechno probíhalo bez problémů – její profesionalita, rychlá komunikace a celkový přístup byly na vysoké úrovni. Realitní i právní servis byl perfektní, cítili jsme se po celou dobu v dobrých rukou.
Ještě jednou díky celému týmu BRAVIS a speciálně paní Man – určitě Vás budu doporučovat dál!
Informace
- Adresa:Rostěnice-Zvonovice - Rostěnice
- Plocha:48 m2
- Balkon:5 m2
- Typ:byt 2+kk
- Vybavenost:Ano
- Konstrukce:Smíšená
- Patro:2. patro
- Výtah:ano
- PENB:E
Vybavenost
Kuchyňská linka
Sporák
Myčka
Zděné jádro
Sprchový kout
Parkování
Výtah
Balkon
Hledáte bydlení mimo město, blízko přírody, za rozumnou cenu s nízkými měsíčními náklady, v dojezdové vzdálenosti 20 minut od Brna? Právě tyto benefity má byt o velikosti 2+kk v nově vybudovaném bytovém domě, nacházející se v obci Rostěnice - Zvonovice u Vyškova.
Byt se nachází ve třetím, posledním poschodí. Celková plocha bytu je 48,7 m2 a náleží k němu prostorný balkon o velikosti 5,6 m2, na který je vstup z obývací části. Pokoje mají rozlohu 13,39 m2 (ložnice), 23,4 m2 (obývací pokoj s kuchyňským koutem) a prostorná předsíň (7,13). Byt se prodává plně vybavený: je zde na míru dělaná kuchyňská linka, sporák s troubou, lednice, myčka. V ložnici jsou šatní skříně a postel. V obýváku gauč, křesla, konferenční stolek. Předsín je také doplněna prkatickým nábytkem.
V ceně bytu je také sklep a parkovací stání.
V současnosti je byt pronajímán spolehlivým nájemníkům, může tedy posloužit také jako dobrá investice.
Standardy bytu:
- infračervené podlahové vytápění systém MAXECO,
- ohřev teplé vody zajišťuje systémem solárních kolektorů na střeše,
- plastová okna s trojsklem od firmy Fenstar, venkovní dekor antracit, vnitřní dekor bílá,
- venkovní elektricky ovládané žaluzie,
- vinylová podlahy s korkovou podkladovou vrstvou,
- dveře SAPELI, řada Elegant Komfort,
- koupelny od dodavatele Koupelny Ptáček.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte uvedeného makléře.
On-line prohlídka nemovitosti
Více
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí
Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.
Kontaktujte našeho makléře