Pronájem bytu 2+1, Brno - Bystrc, po rekonstrukci, balkon, zařízený, ul. Ondrouškova
Ondrouškova, Brno - Bystrc
Poslední hodnocení Ivy
Chtěli bychom opět poděkovat paní Ivě Tesařové za profesionální a lidský přístup při pronájmu našeho bytu. Paní Tesařová vždy vybírá nájemníky pečlivě a při předávání bytu je perfektně připravená. Caesarovi
Informace
- Adresa:Ondrouškova, Brno - Bystrc
- Plocha:60 m2
- Typ:byt 2+1
- Vybavenost:ne nebo částečně
- Konstrukce:panel
- Patro:7. patro
- Výtah:ano
Vybavenost
Výtah
Se souhlasem majitele vám nabízíme pronájem bytu 2+1.
Jedná se byt v panelovém domě po revitalizaci (zatepelní domu, nová fasáda, plastová okny), s výtahem, s balkonem, k bytu náleží sklep.
Dům je umístěný v krásném prostředí, plném zeleně, v blízkosti Brněnské přehrady. Z balkonu je krásný výhled do zeleně na volné prostranství a na Brněnskou přehradu.
Byt je po rekonstrukci - nová kuchyňská linka, koupelna s masážním sprchovým koutem, renovované podlahy - chodba, kuchyně, koupelna nová dlažba, v pokojích dřevěné parkety, nové rozvody elektřiny, vestavné skříně. Radiátory jsou opatřeny měřiči pro odečty. Toaleta je samostatná. Pokoje jsou neprůchozí, každý má samostatný vchod.
V bytě je samostatná šatna s vestavěnými skříněmi.
Je nabízený částečně zařízený.
Okna jsou orientována na východ a západ.
Možnost internetu a kabelové televize.
Byt je vhodný zejména pro páry, malou rodinu s jedním dítětem či jednotlivce.
Volné od 09/2012.
V těsné blízkosti bytu se nachází nákupní středisko s prodejnou Billa, lékárnou, květinářstvím, oděvami, poštou, řeznictvím, apod. V dochůzné vzdálenosti 5 minut je zastávka MHD, restaurace s pizzerií s výbornou kuchyní. V blízkosti se nachází i škola a školka - cca 10 minut chůze.
On-line prohlídka nemovitosti
Více
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí
Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.
Kontaktujte našeho makléře