Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 275 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka Ostatní
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Prodej zahrady 2812 m2 v Brně Černovicích při ulici Vinohradská

Brno
  • Ostatní
  • 2812 m2

Informace

  • Adresa:Brno
  • Plocha:2812 m2
  • Typ:Ostatní
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek - zahradu o rozloze 2812 m2 v Brně Černovicích.
Západně orientovaný pozemek s šířkou 13 m a délkou 223 m je napojený na elektřinu a má platné stavební povolení pro vrtanou studnu.

Spodní část je přístupná z ulice Vinohradská, přístup je ale také možný z horní části, tím se nabízí možnost rozdělit pozemek na dvě parcely.
Nový územní plán (2021) města Brna pozemek vymezuje jako plochu zahrádek "I", kde jsou dle závazné textové části obecně přípustné stavby podsklepených zahradních chat o jednom nadzemním podlaží a podkroví se zastavěnou plochou do 40 m2.
Spodní část pozemku je svažitá mírně, horní část je odstupněna kaskádami a je odtud krásný výhled až na Petrov a Špilberk.
Nachází se zde několik ovocných stromů, okrasných keřů, dřevin a také vinná réva, které se zde díky orientaci svahu daří.
Přístřešky a dřevostavby, které se zde momentálně nacházejí, jsou určené k demolici.

Umístění je v klidné, zelené městské části se snadnou dostupností centra a občanské vybavenosti.
Okolí je vedeno jako plochy zahrádek, lesní a krajinné zeleně a je ideální na odpočinek a procházky.
Zastávka autobusu MHD je vzdálená 450m.

Zájemci o více informací a prohlídku volejte uvedeného makléře.
V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií.
Rychlý a kvalitní právní servis je u nás samozřejmostí.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej